Styrelsen

Värmlandskretsens styrelse 2018 efter årsmötet 2018-03-10

D6C16672-BFFF-4869-A939-56AA49FE1466
Styrelsen 2018

Ordförande: Vakant

Vice ordförande: 

Sune Wendelsson 072-168 38 12 sune.wendelsson@gmail.com

Thomas Schultze 070-236 37 79 thomas.schultze@telia.com

Sekreterare:

Anna-Karin Rickardsson 070-233 84 96 akr.skoghall@gmail.com

Vice sekreterare:

Maud Fredriksson 070-393 93 88 maudfredriksson@telia.com

Kassör: 

Gertrude Bergmark 070-307 71 79 gertrudebergmark@outlook.com

Ledamöter:

Karin Björklund 070-554 57 29 karinsippa@gmail.com

Ann-Britt Höglund 070-676 88 53, 054-86 62 66 annbritt.hoglund@gmail.com

Suppleanter: 

Filip Falk 0766-191 890, filip_falk@hotmail.com

Leif Persson 0553-104 33

Övrigt vid sidan om styrelsen

Revisor: Lennart Bjuremo 0554-101 72, 070-58 86 274 lennart.bjuremo@gmail.com

Revisorsersättare: Anita Olzon 070-447 22 90

Hedersmedlemmar: 

Anders Blomqvist 054-52 50 36

Elvi Johnsson 0706-532 105

Ingvar Pettersson 054-56 07 82

Ansvarig för hemsidan: 

Filip Falk 0766-191 890 filip_falk@hotmail.com

Ansvarig för biblioteket:

Ann-Britt Höglund 070-676 88 53, 054-86 62 66 annbritt.hoglund@gmail.com

Kontaktpersoner

Via telefon: Leif Persson 0553-104 33

Via e-post: Filip Falk filip_falk@hotmail.com

%d bloggare gillar detta:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close